• Sledujte nás na Instagramu

O nás

Fyzioterapie eMOTION již od roku 2021

„Když jsme společně s mou ženou pracovali na konceptu eMOTION fitness, zamýšleli jsme se i nad dalšími službami, které bychom mohli poskytnout našim klientům. Já jakožto ortoped denně pomáhám lidem vracet se ke zdravému pohybu, zdravému tělu, zdravé mysli a zdravému životu, ať už konzervativní nebo operační cestou. Fyzioterapii vnímám jakožto celý život aktivní sportovec jako nedílnou součást této pomoci. Proto jsme se ji rozhodli zahrnout do zázemí eMOTION fitness.

Vytvořili jsme pro vás krásné fyzio prostředí a díky spolupráci s paní magistrou Terezou Klečkovou jsme dali dohromady vysoce kvalifikovaný a moc fajn tým, který se o vás bude starat.“

MUDr. Ondřej Rejda
Vršovická Zdravotní - Ortopedická ambulance, Praha

0+

klientů měsíčně, kterým pomáháme vyřešit jejich potíže

0+

narozených dětí účastnic našich kurzů nebo individuálních terapií

0+

diagnóz a bolestivých stavů, se kterými si poradíme

0

rok, kdy jsme pro vás založili tým fyzioterapeutů eMOTION

„Fyzioterapie v eMOTION je úplně super. Přístup Terky je parádní. Zejména v době, kdy jsem byla těhotná, tak mi moc pomohla, a krásně vše doplnily předporodní kurzy, které jsou skvěle zpracované.”

Alexandra Heller

„Fyzio v eMOTION jsem vyhledala pro pripravu na porod. Nyni vdecim fyzioterapeutce Tereze za bezproblemovy porod, na ktery me citlive psychicky i odborne telesne pripravila. Cenim si nadstandardne prijemneho a pratelskeho pristupu, uprimne snahy pomoci a nabidek doplnkovych komplexnich sluzeb. Tuto fyzioterapii budu jednoznacne vyuzivat i po porodu. Doporucuji!”

Michaela Švingerová

„Paní Šmídová je naprosto skvělá fyzioterapeutka,je moc milá a přesně ví,co dělá.Velmi mi pomohla,když jsem přišla s bolestmi páteře a uskřinutým sedacím nervem,na prvním sezení mi bolest uvolnila,ukázala jak cvičit a od té doby jsou i s moji skoliozou bolesti skoro pryč.Děkuji a doporučuji.”

Dita Landsmanová

„Jsem s fyzioterapií moc spokojená, vždy odcházím domů uvolněná a prostory eMotion jsou hezké a moderní. Slečnu Barču mohu jen vynachválit, milá, šikovná a příjemná slečna, která se snaží co nejvíce pomoci s problémem.”

Nikola Skálová
Naši partneři